• zrušit

    Podkategorie

  • zrušit

    Výrobci

  • Parametry pro:

  • Model a provedení

  • zrušit

    Provedení switche

  • zrušit

    Management

  • zrušit

    Rozhraní karty

  • zrušit

    Počet LAN portů

  • zrušit

    Umístění kamery

  • zrušit

    Provedení kamery

  • zrušit

    Záznamové médium

  • zrušit

    Stupeň krytí

  • zrušit

    Napájení

  • zrušit

    Použití (venkovní/vnitřní)

  • Rychlost

  • zrušit

    Rychlost LAN max.

  • zrušit

    Rychlost Wi-Fi max.

  • Konektivita

  • zrušit

    Počet SFP portů

  • zrušit

    Počet QSFP portů

  • zrušit

    Počet QSFP+ portů

  • zrušit

    Počet SFP28 portů

  • zrušit

    Počet QSFP56/ QSFP28

  • zrušit

    Počet SFP+ portů

  • zrušit

    Verze HDMI

  • zrušit

    HDMI (počet)

  • zrušit

    DP (počet)

  • zrušit

    Správa přes App

  • Vlastnosti kabelů

  • zrušit

    Typ

  • zrušit

    Optický kabel SM/MM

  • zrušit

    Délka optického patch kabelu

  • zrušit

    Délka (m)

  • zrušit

    Barva

  • zrušit

    Provedení simplex/duplex

  • zrušit

    Ethernetový kabel - kategorie

  • zrušit

    Verze datového rozhraní

  • zrušit

    Typ stínění kabelu

  • Konektory

  • zrušit

    Napájecí Typ C (220V) (M)

  • Snímač a objektiv

  • zrušit

    Rozlišení

  • zrušit

    Typ objektivu

  • Funkce

  • zrušit

    Noční vidění (IR přísvit)

  • zrušit

    Vestavěný mikrofon

  • zrušit

    Produktová řada

  • zrušit

    Kategorie kabelů

  • zrušit

    Stínění kabelů

  • zrušit

    Ochrana konektoru kabelů

  • zrušit

    Provedení rozvaděče

  • zrušit

    Výška rozvaděče

  • zrušit

    Šířka rozvaděče (mm)

  • zrušit

    Hloubka rozvaděče (mm)

  • Standardy

  • Antény

  • zrušit

    Možnost externí antény

  • zrušit

    Antény

Síťové prvky

Snímek Kód Název Dostupnost Cena Operace
5027302180254 W-Star Konektor UTP RJ45EZ Cat5e 10ks pozlacený 5SLD pass through drát licna RJ45EZc510 Skladem na centrálním skladě 50 Kč
2960305166 PremiumCord Sada montážní do racku ,50x šroub M6, 50x nut, 50x plastová podložka Skladem na centrálním skladě 224 Kč
5027107712 Optický patchkabel SIMPLEXNÍ, LC-LC 9/ 125um SM, 1m, OS2 Skladem na centrálním skladě 81 Kč
50271815006 Patch cord FTP cat5e 0,25M žlutý na cestě, upřesníme 21 Kč
5026100328 Zásuvka Solarix CAT5E UTP 2 x RJ45 na omítku bílá Skladem na centrálním skladě 174 Kč
50261001252 19" patch panel Solarix 24 x RJ45 CAT6 UTP s vyvazovací lištou 1U SX24L-6-UTP-BK-N Skladem na centrálním skladě 1 729 Kč
R4W02A Instant On AP22 (RW) Access Point Skladem na centrálním skladě 3 542 Kč
5027175911 DATACOM Stahovací páska (2.5x100) černá 100ks Skladem na centrálním skladě 28 Kč
502712134 19" napájecí panel 7x220V-1,8m PPO Black+přep.ochr.16A Skladem na centrálním skladě 957 Kč
50271086122 Pigtail Fiber Optic SC/ APC 09/ 125 1m OS2 Skladem na centrálním skladě 34 Kč
5027100512 DATACOM FTP drát CAT5E 305m OUTDOOR Skladem na centrálním skladě 3 936 Kč
Q9H62A Aruba AP-515 (RW) Unified AP Skladem na centrálním skladě 21 435 Kč
5027175917 DATACOM Stahovací páska (4.8x300) černá 100ks Skladem na centrálním skladě 217 Kč
517213546 TP-Link Archer MR600 4G LTE Cat6 AC1200 Gb Router Skladem na centrálním skladě 3 618 Kč
51801235 NETGEAR 8xGIGABIT Desktop switch, GS108GE Skladem na centrálním skladě 837 Kč