OEM - Katalog zboží

Snímek Kód Název Dostupnost Cena Operace
50271095556 48vl.50/ 125 MM optický kabel gelový FRLSOH,MLT,OM3 obvykle 5 dnů 167 Kč
5260734636 POE-PAN16-GBATF 802.3af/ at gigabitový stíněný 16-portový PoE panel Skladem na centrálním skladě 8 267 Kč
5027106961030 Optický patch cord Duplex LC-ST 50/ 125 30m MM OM4 Skladem na centrálním skladě 1 361 Kč
5027106686120 OPTIX ST-SMA Optický patch cord 50/ 125 20m obvykle 3 týdny 1 115 Kč
5027132235 Kleště stripovací 2.0(3.0)mm/ 0.9mm / 0.25mm Skladem na centrálním skladě 480 Kč
502710749440 Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/ 125um SM, 40m, OS2 obvykle 3 týdny 956 Kč
5027106958138 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/ 125 MM 50m OM4 obvykle 6 dnů 2 331 Kč
50271068505 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/ 125 MM 0,5m OM4 Skladem na centrálním skladě 258 Kč
502710685025 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/ 125 MM 0,25m OM4 obvykle 3 týdny 243 Kč
5027106958123 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/ 125 MM 25m OM4 obvykle 4 dny 1 338 Kč
5027107498215 FO patchkabel simplex SC/ APC- SC/ APC 9/ 125 SM 5m, OS2 obvykle 8 dnů 320 Kč
5027107712 Optický patchkabel SIMPLEXNÍ, LC-LC 9/ 125um SM, 1m, OS2 Skladem na centrálním skladě 101 Kč
50271028875 Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/ 125 um MM, 35m, OM1 obvykle 3 týdny 1 151 Kč
5027104607 Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/ 125µm MM,7m, OM1 obvykle 4 dny 379 Kč
5027102095 Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/ 125 um MM, 0,5 m, OM2 obvykle 2 týdny 166 Kč