• zrušit

    Podkategorie

  • zrušit

    Výrobci

  • Model a provedení

  • zrušit

    Provedení switche

  • Rychlost

  • zrušit

    Rychlost LAN max.

  • zrušit

    Rychlost Wi-Fi max.

  • Konektivita

MIKROTIK - Optické moduly

Snímek Kód Název Dostupnost Cena Operace
517000480 MikroTik SFP/ SFP+/ SFP28 modul 1/ 10/ 25G Single Mode 10km 1310nm Skladem na centrálním skladě 3 247 Kč
517000479 MikroTik QSFP+ optický modul Q+85MP01D 40 Gbps 850nm na objednávku 1 300 Kč
517000477 MikroTik SFP+ modul S+C61DLC10D, CWDM, SM, 10km, 1610nm, 2x LC na objednávku 2 923 Kč
517000478 MikroTik SFP modul S-C59DLC40D, SM, 40km, 1Gbit na objednávku 781 Kč
517000475 MikroTik Pár SingleMode SFP modulů 1.25G (80km) na objednávku 2 014 Kč
517000474 MikroTik SingleMode SFP modul 1.25Gbps 1550nm (80km) na objednávku 814 Kč
517000473 MikroTik S+RJ10 RJ45 SFP+ metalický modul na cestě, upřesníme 1 462 Kč
517000461 MikroTik SFP modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G Skladem na centrálním skladě 522 Kč
517000463 MikroTik pár SFP S-3553LC20D, SM, 20km, 1.25G na cestě, upřesníme 1 593 Kč
517000464 MikroTik SFP+ modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10Gbit na cestě, upřesníme 1 300 Kč
517000462 MikroTik SFP modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G Skladem na centrálním skladě 391 Kč