• zrušit

    Podkategorie

  • zrušit

    Výrobci

  • Parametry pro:

  • Model a provedení

  • zrušit

    Provedení switche

  • zrušit

    Management

  • zrušit

    Rozhraní karty

  • zrušit

    Počet LAN portů

  • Rychlost

  • zrušit

    Rychlost LAN max.

  • zrušit

    Rychlost Wi-Fi max.

  • Konektivita

  • zrušit

    Počet SFP portů

  • zrušit

    Počet SFP+ portů

  • zrušit

    Verze HDMI

  • zrušit

    HDMI (počet)

  • zrušit

    DP (počet)

  • zrušit

    Typ

  • zrušit

    Délka (m)

  • zrušit

    Barva

  • zrušit

    Verze datového rozhraní

  • zrušit

    Ethernetový kabel - kategorie

  • zrušit

    Typ stínění kabelu

A-LINK - Síťové prvky aktivní

Snímek Kód Název Dostupnost Cena Operace
51392310G20 SFP+ 10G WDMA 1270/ 1330 20km Cisco na objednávku 3 285 Kč
51392310G21 SFP+ 10G WDMB 1330/ 1270 20km Cisco na objednávku 3 285 Kč
51392310G22 SFP+ 10G WDMA 1270/ 1330 40km Cisco na objednávku 5 631 Kč
51392310G23 SFP+ 10G WDMB 1330/ 1270 40km Cisco na objednávku 5 631 Kč
51392310G24 X2 10G SM 1310nm 10km Cisco na objednávku 5 396 Kč
51392440G01 QSFP+ 40G MM 850nm 100M Cisco na objednávku 4 225 Kč
51392440G02 QSFP+ 40G SM 1270~1330nm 10KM Cisco na objednávku 22 057 Kč
51392440G03 40G QSFP+ Passive Cable 1M HP na objednávku 3 145 Kč
51392440G04 40G QSFP+ Passive Cable 1M Cisco na objednávku 1 643 Kč
51392440G05 40G QSFP+ Passive Cable 3M Cisco na objednávku 1 831 Kč
51392440G06 40G QSFP+ Passive Cable 5M Cisco na objednávku 2 817 Kč
51392440G07 40G QSFP+ Active Cable 5M Cisco na objednávku 7 979 Kč
51392440G08 40G QSFP+ AOC 15M Cisco na objednávku 7 274 Kč
51392440G09 40G QSFP+ AOC 50M Cisco na objednávku 10 793 Kč
513921100M01 SFP 100M MM 1310nm 2km Cisco na objednávku 518 Kč