• zrušit

    Podkategorie

  • zrušit

    Výrobci

Kabely HP

Snímek Kód Název Dostupnost Cena Operace
HPEAJ838A HPE 30m Multi-mode OM3 LC/ LC FC Cable na objednávku 4 045 Kč
HPEAJ839A HPE 50m Multi-mode OM3 LC/ LC FC Cable na objednávku 4 932 Kč
HPEH6Z30A HPE Premier Flx MPO/ MPO OM4 12f 100m Cbl na objednávku 92 208 Kč
HPEP9M88A SO C13-C14 Power Cable na objednávku 282 Kč
HPEP9M89A SO C13 (US) Power Cable na objednávku 282 Kč
HPEP9M90A SO C13 (EU) Power Cable na objednávku 282 Kč
HPEP9M91A SO C13 (UK) Power Cable na objednávku 282 Kč
HPEP9M92A SO C13 (AU) Power Cable na objednávku 282 Kč
HPEP9M93A SO C13 (EU) Right Angle Power Cable na objednávku 282 Kč
HPEP9M94A SO 1m Duplex SM Fiber Jumper Cable na objednávku 529 Kč
HPEP9M95A SO 3m Duplex SM Fiber Jumper Cable na objednávku 529 Kč
HPEP9M96A SO 10m Duplex SM Fiber Jumper Cable na objednávku 654 Kč
HPEQ1H63A HPE Premier Flex MPO/ MPO OM4 12f 1m Cbl na objednávku 5 404 Kč
HPEQ1H64A HPE Premier Flex MPO/ MPO OM4 12f 2m Cbl na objednávku 8 074 Kč
HPEQ1H65A HPE Premier Flex MPO/ MPO OM4 12f 5m Cbl na objednávku 10 776 Kč