UBNT UF-SM-10G-S - U Fiber, SM Modul, 10G, 2-Pack

Popis produktu; UF-SM-10G-S je sada singlemode 10G SFP+ WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1270 a 1330nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 10km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Bal ... více
Objednací kód: 526071914
Kód výrobce: UF-SM-10G-S
Výrobce: UBIQUITI NETWORKS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: obvykle 2 týdny
Cena bez DPH: 3 600 Kč
Cena s DPH: 4 356 Kč
Porovnání Oblíbené

Popis produktu

UF-SM-10G-S je sada singlemode 10G SFP+ WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1270 a 1330nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 10km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balení obsahuje 2 kusy - 1 pár.

Technické parametry
Konektory a rozhraní

Konektory: (1) LC
Optika

Formát: SFP+
Pro typ kabelu: Single Mode
Přenosová rychlost: 10 Gbps
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1270 / 1330, 1330 / 1270
Dosah [km]: 10
Typ přenosu: WDM
Software

DDMI - diagnostika: Ano

-|CZ|SK|EN