UBNT UF-SM-10G - U Fiber, SM Module, 10G, 2-pack

Popis produktuUF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balení obsahuje 2 kusy. Technic ... více
Objednací kód: 526071906
Kód výrobce: UF-SM-10G
Výrobce: UBIQUITI NETWORKS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost:  2 týdny
Cena bez DPH: 1 915 Kč
Cena s DPH: 2 317 Kč
Porovnání Oblíbené

Popis produktuUF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balení obsahuje 2 kusy.

Technické parametry
Konektory a rozhraní

Konektory: (2) LC
Optika

Formát: SFP+
Pro typ kabelu: Single Mode
Přenosová rychlost: 10 Gbps
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310
Dosah [km]: 10
Typ přenosu: 2-vláknový
Software

DDMI - diagnostika: Ano

-|CZ|SK|EN