Signamax 100-32MM 1G SFP optický modul MM 850nm LC, 550m, DDM - Cisco komp.

100-32MM 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 850nm. Maximální dosah 550m. SFP má podporu DDM diagnostiky. 100-32MM je 1G SFP optický modul s konektorem LC pro Multimode kabel na vln. délce 850nm. Modul je kompatibilní se zařízení ... více
Objednací kód: 53904901
Kód výrobce: 100-32MM
Výrobce: SIGNAMAX
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>5 ks)
Cena bez DPH: 226 Kč
Cena s DPH: 273 Kč
Porovnání Oblíbené

100-32MM 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 850nm. Maximální dosah 550m. SFP má podporu DDM diagnostiky.

100-32MM je 1G SFP optický modul s konektorem LC pro Multimode kabel na vln. délce 850nm. Modul je kompatibilní se zařízeními jiných výrobců (např. Cisco). Dosah modulu je do 550m. SFP module podporuje diagnostiku optického spojení pomocí funkce DDM (Digital Diagnostic Monitoring). Každý modul je individuálně testován.

-|CZ|SK|EN