SFP 1G SM 1310nm 20km DDM Cisco

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 20km při použití Singlemode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco. Typ konektoru: 2x LC Rychlost: 1 Gbps Typ vlákna: Singlemode Vlnová délka: ... více
Objednací kód: 5139221G15
Kód výrobce: SFP-1G-SM-20KM-DM-CG
Výrobce: A-LINK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 349 Kč
Cena s DPH: 422 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 20km při použití Singlemode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco.

Typ konektoru: 2x LC
Rychlost: 1 Gbps
Typ vlákna: Singlemode
Vlnová délka: 1310 nm
Dosah: 20 km
DDMI: Ano
Kompatibilita: Cisco

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Provedení switche Moduly
Optika Ano