SFP+ 10G MM 850nm 300m Cisco

Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 850nm zajišťuje dosah až 300m při použití Multimode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco. Typ konektoru: 2x LC Rychlost: 10 Gbps Typ vlákna: Multimode Vlnová délka: < ... více
Objednací kód: 51392310G09
Kód výrobce: SFPP-10G-MM-300M-CG
Výrobce: A-LINK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost:  5 dnů
Cena bez DPH: 732 Kč
Cena s DPH: 885 Kč
Porovnání Oblíbené

Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 850nm zajišťuje dosah až 300m při použití Multimode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco.

Typ konektoru: 2x LC
Rychlost: 10 Gbps
Typ vlákna: Multimode
Vlnová délka: 850 nm
Dosah: 300 m
Kompatibilita: Cisco

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Provedení switche Moduly
Optika Ano