Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/ 125um SM, 2m, OS2

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 2m ... více
Objednací kód: 502710792
Kód výrobce: 1051
Výrobce: OEM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>10 ks)
Cena bez DPH: 200 Kč
Cena s DPH: 242 Kč
Porovnání Oblíbené

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 2m

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Optický patch kabel Single mode 9/125 OS2
Délka optického patch kabelu Délka 2 m
Typ Kabely
Přesná délka (m) 2
Barva Žlutá
Vlastnost 9/125
LC (M) 1
SC (M) 1