Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/ 125um SM, 5m, OS2

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/ 125um SM, 5m ... více
Objednací kód: 502710774
Kód výrobce: 1033
Výrobce: OEM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: Skladem na centrálním skladě
Cena bez DPH: 176 Kč
Cena s DPH: 213 Kč
Porovnání Oblíbené

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 5m

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ Kabely
Přesná délka (m) 5
Optický patch kabel Single mode 9/125 OS2
Délka optického patch kabelu Délka 5 m
Barva Oranžová
Vlastnost 9/125
LC (M) 2