Optická spojka SC multi mode duplex

Optický adaptér SC-SC, multimode (MM), duplexní. ... více
Objednací kód: 50271093042
Kód výrobce:
Výrobce: OEM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: Skladem na centrálním skladě
Cena bez DPH: 19 Kč
Cena s DPH: 23 Kč
Porovnání Oblíbené

Optický adaptér SC-SC, multimode (MM), duplexní.

-|CZ|SK|EN