OTDR Fiber Optic Reflectometer Pro MAX ( SM & MM )

OTDR pro servisní měření a analýzu SM i MM optických vláken. Umožňuje také měření délky a útlumu celého spoje, vzdálenosti a útlumu mezi dvěma body, lokalizaci poruch a další měření. Možnost uložit a vytisknout výsledky měření v grafu nebo Event Map. Přenášení dat mezi OTDR a PC přes MicroUSB. •, ... více
Objednací kód: 50271322525
Kód výrobce: //5701
Výrobce: OEM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: Skladem na centrálním skladě
Cena bez DPH: 67 422 Kč
Cena s DPH: 81 581 Kč
Porovnání Oblíbené

OTDR pro servisní měření a analýzu SM i MM optických vláken.
Umožňuje také měření délky a útlumu celého spoje, vzdálenosti a útlumu mezi dvěma body, lokalizaci poruch a další měření.
Možnost uložit a vytisknout výsledky měření v grafu nebo Event Map. Přenášení dat mezi OTDR a PC přes MicroUSB.
- Lehké a kompaktní provedení vhodné pro servisní práce
- Měření vlnových délkách 850, 1300, 1310 a 1550nm (SM+MM)
- Dynamický rozsah 24/22 dB
- až 12 hodin provozní čas
- Rozhraní: 1x RJ45,1x MicroUSB, 1x SD karta
- Rozměry: 215 x 155 x 68 mm (Délka x Šířka x Výška)
- Konektor: FC/UPC, SC/UPC
- Hmotnost testeru : 1,1kg
- Balení obsahuje: Hlavní jednotku, napájecí adaptér, lithium baterie, FC adaptér, SC adaptér, USB kabel, certifikát s kalibrací, uživatelskou příručku, CD s manuálem a softwarem, přenosnou brašnu

Model: 8000MAX
Vlnové délky: 1310 a 1550nm, 850 a 1300nm
Dynamický rozsah: 24/22dB
Testovací rozsah: 3m to 64km
9 funkcí v 1 zařízení
1) OTDR
2) EVENT MAP (EXFO)
- zobrazení trasy, počet konektorů na trase a útlumy
3) Optical Light Source
- zdroj světla
4) Optical Power Meter
- Power Meter
5) Visual Fault Locator (VFL)
- laserové pero
6) Fiber End Face detector
8) Vytištění výsledků měření OTDR
7) CE & RoHS certificates, Calibration Certificate
9) LED Light

-|CZ|SK|EN