OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver

OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver; •Hot-pluggable SFP+ footprint, •DDM function, Digital Diagnostics Monitoring, •Duplex LC, Single-Mode SFP+ Transceiver, •1310nm DFB Laser, •Up to 10km reach on standard single-mode fiber, •Power supply +3.3V, ... více
Objednací kód: JD094B_OEM
Kód výrobce: JD094B_OEM
Výrobce: OEM
Záruční lhůta: 12 měs.
Dostupnost: skladem (5 ks)
Cena bez DPH: 1 028 Kč
Cena s DPH: 1 243 Kč
Porovnání Oblíbené

OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver

  • Hot-pluggable SFP+ footprint
  • DDM function, Digital Diagnostics Monitoring
  • Duplex LC, Single-Mode SFP+ Transceiver
  • 1310nm DFB Laser
  • Up to 10km reach on standard single-mode fiber
  • Power supply +3.3V
-|CZ|SK|EN