MikroTik SFP+ modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10Gbit

Popis produktu; S+85DLC03D je 10G SFP+ multimode transceiver s dvěma LC konektory, 850nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 300m. Technické parametry; Optika; Formát:SFP+ Pro typ kabelu:Multi Mode Přenosová rychlost:10 Gbps Vlnová délka - Tx/ Rx [nm]:850 Dosah [km]:0,3 Typ p ... více
Objednací kód: 517000464
Kód výrobce: S+85DLC03D
Výrobce: MIKROTIK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na cestě, upřesníme
Cena bez DPH: 1 075 Kč
Cena s DPH: 1 300 Kč
Porovnání Oblíbené

Popis produktu
S+85DLC03D je 10G SFP+ multimode transceiver s dvěma LC konektory, 850nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 300m.

Technické parametry
Optika
Formát:SFP+
Pro typ kabelu:Multi Mode
Přenosová rychlost:10 Gbps
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]:850
Dosah [km]:0,3
Typ přenosu:2-vláknový
Konektory a rozhraní
Optické konektory:(2) LC
Obecné
Kompatibilita:Univerzální
Software
DDMI - diagnostika:Ano

-|CZ|SK|EN