Aruba 1G Ind-Tmp SFP LC LX 10km SMF Transceiver

Porty: SFP Typ kabelu: vlákno Typ vlákna: MMF Maximální vzdálenost: 10km Hmotnost: 18.1 g Rozměry: 1.3 x 1.5 x 0.5 cm Odkaz na stránku výrobce: https:/ / buy.hpe.com/ za/ en/ options/ transceivers/ transceivers/ networking-sfp-mini-gbic-form-factor/ ... více
Objednací kód: JL781A
Kód výrobce: JL781A
Výrobce: HP Enterprise
Záruční lhůta: 36 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 18 821 Kč
Cena s DPH: 22 773 Kč
Porovnání Oblíbené

Porty: SFP
Typ kabelu: vlákno
Typ vlákna: MMF
Maximální vzdálenost: 10km

Hmotnost: 18.1 g
Rozměry: 1.3 x 1.5 x 0.5 cm

Odkaz na stránku výrobce: https://buy.hpe.com/za/en/options/transceivers/transceivers/networking-sfp-mini-gbic-form-factor/aruba-sfp-lx-transceivers/aruba-1g-ind-temp-sfp-lc-lx-10km-smf-transceiver/p/JL781A

-|CZ|SK|EN