Allied Telesis AT-MMC200/ ST

Mini Media Converter 10/ 100T to 100BASE-FX MM, ST connector ... více
Objednací kód: 502511683
Kód výrobce: AT-MMC200/ST
Výrobce: ALLIED TELESIS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 4 162 Kč
Cena s DPH: 5 035 Kč
Porovnání Oblíbené

Mini Media Converter 10/100T to 100BASE-FX MM, ST connector

-|CZ|SK|EN